650 Тернопільських копів працюватимуть на свята

Правоохоронці області масово стануть на охорону порядку

650 Тернопільських копів працюватимуть н…

Поліцейські Тернопільщини готові забезпечити публічний порядок та безпеку громадян під час новорічно-різдвяних святкувань, повідомляє Depo.Хмельницький.

За словами заступника начальника ГУНП Тернопільщини Руслана Балика, поліцейські тісно взаємодіють з місцевими органами влади, самоврядування та організаторами масових заходів.

У Новорічну ніч в області планується понад тридцять масових заходів, у яких візьмуть участь майже сорок тисяч громадян. Аби святкування було безпечним, на службу вийдуть 650 працівників поліції. З них безпосередньо у місцях святкування пильнуватимуть за порядком 300 поліцейських. Безпеку дорожнього руху на дорогах області забезпечуватимуть 60 працівників поліції, а 170 поліцейських  у складі слідчо-оперативних груп реагуватимуть на звернення та повідомлення громадян.

"Напередодні свят триватимуть й профілактичні відпрацювання, - каже Руслан Балик. - Зокрема, відслідковуватимемо факти незаконної  реалізації хвойних дерев, стежитимемо за тим, аби не було порушень у сфері довкілля, особливо, що стосується незаконної порубки лісу, попереджатимемо факти назаконної торгівлі. Також хочу нагадати краянам про те, що діє заборона на використання піротехнічних засобів до моменту завершення антитерористичної операції."

А під час Різдва особливу увагу приділятимуть тим населеним пунктам, де велика ймовірність конфліктів. На даний час проводяться робочі зустрічі з головами релігійних громад щодо недопущення правопорушень на міжконфесійному ґрунті.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook