На Тернопільщині 50 гектарів земель вилучили із протиправного користування

Землі ліцею вартістю майже 1,5 млн гривень використовуватимуться за призначенням

На Тернопільщині у користування за призначенням повернули майже півсотні гектраів сільгоспземель, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу облпрокуратури.

Господарський суд Тернопільської області задовільнив два позови Кременецької місцевої прокуратури в інтересах держави щодо визнання недійсним договорів про спільну діяльність та повернення державному навчальному закладу "Скалатський професійний ліцей" земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 48,7 га вартістю майже півтора мільйона гривень.

Перевірка встановила, що на переданих навчальному закладу земельних ділянках, приватна агрофірма вирощує сільськогосподарські культури, а угоди про використання цієї землі, всупереч вимог законодавства, не погоджені із органом управління ліцеєм - міністерством освіти і науки України.

Вітак, землі повернуть ліцею для належного використання в дослідницьких цілях.

Нагадаємо, схожа ситуація нещодавно трапилася із землями Хоростківського професійного сільськогосподарського ліцею. У користування навчального закладу повернулися майже 140 га земель.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль