Для відновлення тернопільського аеропорту створили нове підприємство

Тернопільська міська та обласні ради об'єднали зусилля заради порятунку аеропорту

Задля відновлення польотів у файному місті Тернопільська міська рада спільно з обласною створює нове комунальне підприємство, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу мерії.

За повідомленням муніципалітету, діяльність комунальники спрямують на відновлення роботи та подальший розвиток тернопільського аеропорту. Відповідне рішення прийняли депутати на черговій сесії міської ради.

"Цей проект ми будемо реалізовувати спільно з обласною радою та адміністрацією, з часткою у статутному капіталі не менше 50%, - розповідає мер Сергій Надал. - Тернопіль готовий долучитися фінансуванням, проведенням ремонтних робіт та придбанням обладнання, щоб тернопільський аеропорт нарешті відновив свою роботу".

Засновником з боку міста виступить комунальне підприємство "Підприємство матеріально-технічного забезпечення". Наразі ж головне летовище регіону перебуває у комунальній власності обласної ради.

Нагадаємо, тернопільський аеропорт вже пропонували перетворити у базу НАТО, здати в оренду за одну гривню та відкрити для лоукостера Ryanair.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль