Активісти назвали прізвище прокурора-хабарника з Тернопільщини (ФОТО)

Правоохоронець вимагав 2,5 тисячі доларів США за непритягнення до кримінальної відповідальності за незаконне полювання

За інформацією в ФБ-спільноті "Народна Рада Кременець" на хабарі затримали прокурора Олександра Табачука, повідомляє Depo.Хмельницький.

У активістів стосовно його діяльності є також багато запитань, і пов'язані вони із його роботою,

"Дві справи були закриті 22 червня 2017 року після річного "провадження", незважаючи на те, що не було проведено усіх слідчих дій та не встановлено кінцевого результату. Справа щодо підробки міською радою сесійних рішень уже більше року перебуває під "пильним" оком прокурора Табачука, але він уперто ігнорував факти, які були надані активістами слідству. У руслі останньої події стає зрозуміло, чим такі дії прокурора мотивувалися," - йдеться в дописі.

Нагадаємо, прокурор вимагав у жителя Кременецького району 2,5 тисячі доларів США за непритягнення до кримінальної відповідальності за незаконне полювання.

Він, здійснюючи нагляд за досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні, у формі процесуального керівництва, за попередньою змовою та за пособництва із співробітником ДСНС України в Тернопільській області з початку лютого 2018 року вимагали в особи (також співробітника ДСНС України в Тернопільській області) неправомірну вигоду.

Співробітники СБУ затримали зловмисника у робочому кабінеті після отримання ним усієї суми обіцяної "винагороди" й відкрили кримінальне провадження за ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль