Алею на честь пластуна-сеньйора висадили на Тернопільщині (ФОТО)

Пам'ять Володимира Федорчука вшанували у Підгайцях

Алея пам'яті Володимира Федорчука з'явилася сьогодні на Тернопільщині у місті Підгайці, передає Depo.Тернопіль за інформацією прес-служби ОДА.

Дерева в честь пластуна-сеньйора, який був талановитим виховником та борцем за волю України, членом куреня "Сіроманці", учасником Майдану та учасником бойових дій на Сході України, посадили пластуни разом з головою Тернопільської облдержадміністрації Степаном Барною та головою Підгаєцької райдержадміністрації Аллою Колодницькою.

За словами губернатора Степана Барни, Володимир Федорчук став прикладом самопожертви та відданості ідеалам Пласту.

"Сьогодні більше сотні вихованців Пласту є учасниками бойових дій на Сході України та захищають нашу державу від зовнішнього окупанта. Вірю в те, що ми виховаємо не одне покоління пластунів, яке робитиме усе для того, щоб Україна була високоморальною та високосвідомою державою," - каже Барна.

Дерева висадили у найбільше пластове свято "День першої пластової присяги". Також під час окружних урочистостей Володимира Федорчука посмертно нагородили бронзовим хрестом за геройський чин, врятування життя поранених під час революції Гідності 2013-2014 р.р., участь в антитерористичній операції на Сході України у 2015 р., а також за спробу врятування життя юнака Максима Скасківа 20 червня 2017 р. на Дністрі в с. Устя, Монастириського району.

Нагадаємо, торік у селі Устя-Зелене Монастириського району під час організованого відпочинку у річці Дністер втопилися школяр 14 років та вчитель 53 роки з Підгаєччини. Володимир Федорчук одного учня встиг врятувати.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль