Армійці з Тернопільщини отримали сертифікати на житло

Новоселами стали сім військовослужбовців та родина загиблого військовослужбовця

Голова облдержадміністрації Степан Барна вручив військовослужбовцям сертифікати на придбання житла, повідомляє Depo.Тернопіль.

Сім сертифікатів для виплати грошової компенсації на придбання житла військовим та сім'я загиблого військовослужбовця отримали нове житло з нагоди Дня захисника України.

Очільник області висловив подяку українським воїнам, які захищають територіальну цілісність держави на Сході країни, а також військовим, які після здобуття Україною незалежності брали участь у бойових операціях на територіях інших держав.

"Держава пам'ятає про своїх воїнів. Сьогодні ми маємо можливість подякувати кожній родині за підтримку української армії та їхні внески у захист кордонів держави. Понад 5 тисяч мешканців Тернопільщини, безпосередньо брали участь в антитерористичній операції, а сьогодні боронять українські землі під час Операції об'єднаних сил," - наголосив Степан Барна.

Також голова облдержадміністрації підкреслив, що саме завдяки державній політиці відроджується українська армія та створюються комфортні умови для перебування наших захисників: "Ще у 2012 році на території області не було жодної військової частини. Сьогодні ж вони відновлюються у Чорткові, Теребовлі, Тернополі, та Бережанах."

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль