ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Арт-мистецтво: Шляхи тернопільських гармашів вплели у 20 кілометрів ниток (ФОТО)

У військові частині Тернополя відкрили студію з просторовими композиціями

Depo.Тернопіль
6 грудня 2017 23:13
ФОТО: depo.ua

Бойову славу показали в інсталяції з десятків кілометрів ниток у військові частині Тернополя, де відкрили студію з просторовими композиціями, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Медіатор".

До зали бойової слави в арт-інсталяціях з передової також передали предмети військової атрибутики, речі та фотографії.

Посередині композиції - інсталяція з переплетених ниток, яка за словами дизайнерки Ольги Шаварської, показує бойовий шлях України, армії та 44-ї окремої артилерійської бригади. Понад місяць команда дизайнерів працювали над її оформленням.

"Для цієї інсталяції використали двадцять кілометрів нитки. Допоки ми всі, як ці нитки, будемо тісно зв'язані між собою міцними вузликами, доти ми непереможні," - каже дизайнер Ольга.

За словами начальника клубу окремої артилерійської бригади ОК "Захід" Юлії Шкугри, аналогу арт-студії бойової слави немає у Збройних силах України. Виставка побудова на фотографіях, бойових трофеях та інсталяціях. Усі експонати за місяць передали хлопці з передової.

Щомісяця експозиція студії поповнюватиметься. Відвідати її можуть всі охочі. А під часІсторію артилерійської бригади розказуватимуть під час екскурсій.

Нагадаємо, ідею створення цього проекту на базі військової частини підтримав командир окремої артилерійської бригади ОК "Захід" полковник Сергій Баранов. Він визначив пріоритети в напрямках його роботи і висловив бажання, щоб зал бойової слави був скарбом не лише для військової частини.

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп у Фейсбук та Твіттері