Артилерійські снаряди та фугасну бомбу знайшли на Тернопільщині

За вихідні виявили 10 вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни

На Тернопільщині цими вихідними краяни знайшли 10 вибухонебезпечних предметів часів Другої світової війни, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби ДСНС області.

"26 березня на присадибній ділянці у селі Піщане Зборівського району виявлили 9 артилерійських снарядів, калібром 105 мм, - кажуть рятувальники. - У цей же день поблизу піщаного кар'єру у Козовій віднайшли фугасну авіабомбу, вагою 100 кг."

Небезпечні знахідки переданли фахівцям групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління ДСНС України у Тернопільській області для подальшого знешкодження шляхом контрольованого підриву у безпечному місці.

Управління ДСНС звертається до жителів області: "Якщо ви знайшли предмет, який зовні нагадує боєприпаси або є невідомим, не торкайтеся його; саме місце варто обгородити та організувати його охорону, щоб ніхто не зміг на неї випадково наткнутися. Слід припинити будь-які сільськогосподарські чи інші роботи на цій ділянці. Про підозрілий предмет необхідно терміново повідомити підрозділ ДСНС, зателефонувавши за номером "101".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Мітки: #ДСНС