UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

АТОвці з Тернополя замість землі зможуть отримати грошову компенсацію

В місті майже тисяча армійців очікують в черзі отримання наділу

АТОвці з Тернополя замість землі зможуть…

Учасники АТО у Тернополі зможуть отримати грошову компенсацію замість земельної ділянки, передає Depo.Тернопіль за інформацією сайту мерії.

На останній сесії міської ради обранці вирішили, що учасники АТО замість земельної ділянки можуть отримати грошову компенсацію. Це рішення ухваллили після погодження з представниками громадських організації учасників АТОовців.

Зі слів міського голови Сергія Надала, сума, яку зможуть отримати учасники АТО, становитиме середню вартість земельної ділянки у місті, помножену на 6 сотих. Адже саме таку площу землі отримали учасники АТО Тернополя у попередні роки.

"Оскільки у Тернополі налічується зараз приблизно 900 учасників АТО, які досі очікують на отримання земельної ділянки під індивідуальне будівництво, міською радою було прийняте рішення про надання одноразової грошової компенсації з бюджету тернополянам - учасникам АТО за неотриману земельну ділянку," - каже Сергій Надал.

Нагадаємо, на Тернопільщині майже чотири тисячі АТОвців отримали землю.

І понад вісім тисяч військовослужбовців отримали землю на Хмельниччині. Всього із заявами про отримання землі звернулись 19 399 учасників АТО.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook