АТОвцям Тернопільщини компенсують вартість житла

Гроші захисники Вітчизни отримають на покращення житлових умов

На Тернопільщині сім'ї учасників АТО отримають грошову компенсацію на придбання житла, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Добу".

Тернопільській області виділено субвенцію у розмірі 6 мільйонів 565 тисяч гривень на покращення житлових умов особам, які є учасниками АТО та учасниками бойових дій і які отримали, внаслідок своєї служби інвалідність І-ІІ групи.

З області компенсацію на придбання житла отримають наразі 9 сімей учасників АТО.

На таку допомогу згідно із розпорядженням Кабінету Міністрів України від 7 червня 2017 р. № 375-р можуть розраховувати, сім'ї загиблих учасників бойових дій, учасників АТО, особи з інвалідністю І-ІІ групи та особи, які втратили функціональні можливості нижніх кінцівок, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час безпосередньої участі в антитерористичній операції.

"Це стосується осіб, які перебувають на черзі в органах місцевого самоврядування щодо покращення житлових умов, тобто на квартирній черзі. Станом на 1 квітня 2017 року в області на обліку перебували 9 осіб даної категорії. Таким чином, згідно із розпорядженням кабміну їм було виділено кошти, які вони отримають у вигляді грошової компенсації на власний рахунок в Ощадбанку, а потім за ці кошти зможуть придбати собі житло. Така допомога надається на основі відповідної заяви, яка розглядається на спеціально створеній комісії в управліннях соціального захисту населення," - зазначає директор департаменту соціального захисту населення Тернопільської ОДА Вадим Боярський.

Нагадаємо, діти тернопільських захисників поїхали відпочивати на Одещину.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль