UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Аудитори Тернопільщини у січні забезпечили відшкодування втрат на суму понад 2 млн грн

За перший місяць року виявили втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 3,1 млн грн

Аудитори Тернопільщини у січні забезпечи…

Відшкодування втрат на суму понад 2 млн грн забезпечили аудитори Тернопільщини у січні поточного року, повідомляє Depo.Тернопіль за інформацією "Урядового порталу".

За перший місяць року аудитори виявили втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 3,1 млн грн та вжили заходів щодо відшкодування втрат на суму понад 2 млн грн.

Встановлено факти неефективних управлінських дій, що призвели до неотриманих доходів та непродуктивних витрат на суму понад 533 тис. грн. Задля підвищення ефективності управління коштами та майном підприємства надано 5 рекомендацій, які взято до виконання.

За вчинені фінансові порушення 9 посадових осіб перевірених об'єктів притягнуто до адміністративної відповідальності. До установ, які допустили порушення бюджетного законодавства, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та зменшення бюджетних асигнувань.

За переданими матеріалами заходів державного фінансового контролю правоохоронні органи розпочали 8 досудових розслідувань та вручили 7 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Нагадаємо, аудитори Тернопільщини торік забезпечили відшкодувань майже на 30 млн грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook