Батькам малюка, що потонув на Тернопільщині, загрожує кримінальна відповідальність

За те, що не догледіли за дитиною, батьки трирічного хлопчика відповідатимуть перед законом

Правоохоронці на Тернопільщині розслідують факт загибелі маленької дитини, інформує Depo.Хмельницький з посиланням на "Галас".

Дитина потонула внаслідок перекидання катамарану на базі відпочинку в селі Каспервці на Тернопільщині. Відомо, що плавзасіб, на якому розважалася родина з восьми людей (серед яких п'ятеро - діти), був розрахований максимум на шістьох осіб.

Свідки кажуть, що батьки того дня вживали алкоголь, а потім вирішили розважити малечу на воді. Діти стрибали з катамарану у воду і в якусь мить він перекинувся. Вдалося врятувати усіх, крім трирічного малюка. Тіло дитини водолази знайшли аж наступного дня на 16-метровій глибині.

За фактом недогляду за дитиною чи скоріше батьківської недбалості проти батьків порушене кримінальне провадження. Тепер вони відповідатимуть перед законом.

Нагадаємо, трагедія сталась 17 серпня в Касперівцях на відпочинковій базі. Перевернувся ктамаран, на якому перебувало восьмеро людей, з яких п'ятеро - діти. Відомо, що транспорт був розрахований тільки на шістьох осіб.

Тіло малюка водолази відшукали через добу на 16-метровій глибині.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Мітки: #поліція