Більше 30 порушень виявили копи Тернопільщини під час інспекції стану доріг (ФОТО)

З 1 жовтня проводять осінній комісійний огляд автомобільних доріг, вулиць та залізничних переїздів, заради належної підготовки їх до зимового періоду експлуатації

З початку жовтня триває перевірка стану автомобільних доріг на дорогах області, повідомляє Depo.Тернопіль за інформацією прес-служби облполіції.

З 1-го жовтня інспектори відділу безпеки дорожнього руху здійснюється осінній комісійний огляд автомобільних доріг, вулиць та залізничних переїздів, заради належної підготовки їх до зимового періоду експлуатації. Наразі, поліцейські продовжують фіксувати стан покриття проїзної частини, наявність деформацій у вигляді ямковості, осідань.

Особливу увагу приділяють аварійно-небезпечним ділянкам доріг, місцям концентрації дорожньо-транспортних пригод, а результати перевірки фіксуються в актах огляду та вживатимуться заходи щодо їх ліквідації підприємствами.

Також, здійснюється перевірка підрядних організацій до утримання доріг у зимовий період: технічний стан снігоприбиральної техніки, навантажувачів, наявність запасу мастильних матеріалів.

Станом на 26 жовтня видали 13 вимог та 9 приписів щодо усунення недоліків в утриманні вулично-шляхової мережі, склали 12 адміністративних матеріалів на посадових осіб дорожньо-комунальних організацій за порушення у сфері безпеки дорожнього руху.

Нагадаємо, на Хмельниччині і шляховики перевіряють стан покриття проїзної частини, узбіч, тротуарів, забезпечення видимості, технічних засобів організації дорожнього руху та автопавільйонів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль