Більше 300 млн грн вже "назбирали" митники Тернопільщини

Найбільший вплив на зростання надходжень у першому кварталі року мала сезонна активізація імпортерів сільськогосподарської техніки

З початку року Тернопільська митниця ДФС до держбюджету перерахували 331,4 млн грн, що на 32,7 млн грн більш, ніж за аналогічний період минулого року, передає Depo.Тернопіль за інформацією сайту відомства.

Сплатили майже 287 млн грн податку на додану вартість, 34,4 млн грн мита, 8,7 млн грн акцизного податку, 1,3 млн грн плати за здійснення митних формальностей та інших надходжень.

Найбільший вплив на зростання надходжень у першому кварталі року мала сезонна активізація імпортерів сільськогосподарської техніки.

Всього при ввезенні сільськогосподарської техніки та частин до неї сплачено 84,4 млн грн - 25,5% від загальної суми податків.

Вагомий вплив на надходження мало також і збільшення обсягів ввезення найбільших платників в зоні діяльності митниці. Тільки 5 найбільших платників податків сплатили до бюджету 98,5 млн грн - 36% від адміністрованої суми.

Нагадаємо, а на Хмельниччині оформили на 16% більше митних декларацій. Істотно зросла кількість експортних декларацій - на 30%, в той час, як імпортних - на 4%.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль