UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Більше десятка струменевих машин ремонтують дороги державного значення на Тернопільщині

Механізми типу "Мадпатчер" здійснюють ямковий ремонт та ліквідацію тріщин

Більше десятка струменевих машин ремонту…

На Тернопільщині дороги ремонтують за допомогою спецмашин, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу Служби автодоріг області.

11 спецмаханізмів латають дороги державного значення, що пролягають Тернопільщиною.

Машина типу "Мадпатчер" призначена для ямкового ремонту доріг струменево-ін'єкційним методом. Покриття ремонтується без попередньої підготовки, що значно пришвидшує темп дорожніх робіт. Метод не вимагає фрезерування, заповнення гарячим асфальтом, вирівнювання і трамбування.

Технологія закладення ям із застосуванням цієї установки в кілька разів швидша і дешевша, в порівнянні з іншими технологіями, які застосовують фрезерування і коткування.

Машина займає лише одну смугу проїзної частини дороги, не блокуючи рух автотранспорту

Механізм може бути застосований для ремонту будь-якого типу дороги. Система терморегуляції підтримує постійну температуру бітумної емульсії, що дає можливість здійснювати дорожні роботи вже при +5 за Цельсієм.

"Мадпатчер" можна експлуатувати за будь-яких погодних умов. Якість ямкового ремонту не погіршується навіть під час дощу. Відремонтована дорога готова до експлуатації безпосередньо після закінчення ремонту.

Такі роботи розпочали 30 бригад тиждень тому.

Нагадаємо, ДП "Тернопільський облавтодор" цьогоріч на 15 мільйонів гривень закупить нової техніки- п'ять піскорозкидачів та два автогрейдери.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook