ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Більше двох десятків виборчих правопорушень зафіксували на Тернопільщині

Правоохоронці перевіряють кожен факт, п'ять випадків не підтвердилися

Depo.Тернопіль
7 лютого 2019 08:28
ФОТО: depo.ua

З початку передвиборчої агітації до правоохоронців Тернопільщини надійшло 29 повідомлень про ймовірні порушення, повідомляє Depo.Тернопіль.

З початку виборчої кампанії і станом на 6 лютого правоохоронці Тернопільщини задокументували 29 можливих порушень виборчого законодавства. За кожним із них проводиться ретельна перевірка.

Було складено та скеровано до суду сім адміністративних протоколів за ст.212-13 КУпАП - виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск.

Матеріали за вісьмома фактами направлено в ГУНП Києва, оскільки підприємець, який утримує чи орендує білборди зареєстрований там.

Ще п'ять повідомлень на даний час перебувають на розгляді, за п'ятьма - порушення не підтвердилися.

Перевірку за трьома матеріалами завершено, оскільки не встановлено власників білбордів, відповідну інформацію направлено до органів місцевої влади для їх демонтажу.

Нагадаємо, за порушення визначених законодавством вимог до виготовлення та розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації передбачений штраф.

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook