UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Більше двох десятків виборчих правопорушень зафіксували на Тернопільщині

Правоохоронці перевіряють кожен факт, п'ять випадків не підтвердилися

Більше двох десятків виборчих правопоруш…

З початку передвиборчої агітації до правоохоронців Тернопільщини надійшло 29 повідомлень про ймовірні порушення, повідомляє Depo.Тернопіль.

З початку виборчої кампанії і станом на 6 лютого правоохоронці Тернопільщини задокументували 29 можливих порушень виборчого законодавства. За кожним із них проводиться ретельна перевірка.

Було складено та скеровано до суду сім адміністративних протоколів за ст.212-13 КУпАП - виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск.

Матеріали за вісьмома фактами направлено в ГУНП Києва, оскільки підприємець, який утримує чи орендує білборди зареєстрований там.

Ще п'ять повідомлень на даний час перебувають на розгляді, за п'ятьма - порушення не підтвердилися.

Перевірку за трьома матеріалами завершено, оскільки не встановлено власників білбордів, відповідну інформацію направлено до органів місцевої влади для їх демонтажу.

Нагадаємо, за порушення визначених законодавством вимог до виготовлення та розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації передбачений штраф.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook