Більше півсотні петель на дичину знайшли екологи Тернопільщини (ФОТО)

У порушенях правил полювання вбачають вину місцевої єгерської служби

У мисливських угіддях Підволочиського району виявили та вилучили незаконні знаряддя лову тварин, передає Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби Держекоінспекції.

Інспектори з охорони навколишнього природного середовища перевірили інформацію, надану громадським інспектором з охорони довкілля, стосовно налаштованих давлячих знарядь лову тварин в урочищі "Голошинські ями" , яке належить до об'єктів природо-заповідного фонду.

"Інформація підтвердилася - неозброєним оком виявлено 57 петель з металевого тросика. Заборонені знаряддя лову вилучили, - кажуть природоохоронці. - Подібні випадки неодноразово мали місце й у попередні роки. Володіючи достовірною інформацією констатуємо, що без відома або участі єгерів таку діяльність простий смертний собі би не дозволив."

Відтак, користувачу мисливських угідь голові Підволочиської РО УТМР видали припис про розроблення заходів щодо посилення контролю за недопущенням порушень правил полювання на підконтрольній території та проведення перевірки щодо фактів бездіяльності єгерської служби.

Нагадаємо, на Тернопільщині за тиждень зафіксували більше 40 порушень у рибальстві.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль