Більше сотні екзотичних насаджень висадили в тернопільському "Сквері Волонтерів" (ФОТО)

У Файному місті завершився двомісячник благоустрою

У тернопільському "Сквері Волонтерів", що біля площі Героїв Євромайдану, провели чергову екологічну акцію з висадження екзотичних дерев, повідомляє Depo.Тернопіль з посиланням на пост в ФБ міського голови Сергія Надала.

До акції, яка стала логічним завершенням двомісячника благоустрою у Тернополі, долучилися волонтери, представники громадських організацій, активні тернополяни."Головною ідеєю заходу є відновлення насаджень, окремі види яких поступово зникають внаслідок негативного впливу глобального потепління. У зв'язку з тим, що минулого року тут було видалено 12 аварійних дерев та чагарників, сьогодні, на їх місці висаджено 27 нових декоративних дерев, серед яких кипариси, катальпи, верби "Матсудана", туї західні "Глобоза", а також кущі барбарису червоного "Тунберга". Загалом, тут уже висаджено 27 дерев та 94 кущів," - пише градоначальник.

Зелені насадження, які прикрашатимуть сквер, підбиралися відповідно до клімату Тернополя та були привезені з Кременецького дендропарку та Закарпаття.У самому ж "Сквері Волонтерів" триває реконструкція. Новий сквер у центральній частині міста стане місцем, де активно проводитиме час молодь, відбуватимуться вуличні лекції, презентації та фотовиставки. Тут заплановано встановити нове освітлення та облаштувати лавочки, доріжки і місця для відпочинку. Нагадаємо, цьогорічної вечни у тернопільському парку Нацвідродження знову висадили катальпи.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль