Бізнесменам Тернопільщини відшкодували більше 400 млн грн ПДВ

Торік 110 суб'єктів господарювання заявили бюджетне відшкодування з податку на додану вартість

Бізнесу Тернопілля відшкодовано 411 млн грн податку на додану вартість, повідомляє Depo.Тернопіль за інформацією прес-служби ДФС області.

У січні-грудні 2018 року 110 суб'єктів господарювання Тернопільщини заявили бюджетне відшкодування з податку на додану вартість на розрахунковий рахунок в сумі 482 млн грн, що на 54 млн грн більше, ніж у 2017 році.

За словами начальника ГУ ДФС у Тернопільській області Ігора Комендата, на початок січня 2019 року відшкодували платникам податків області з держбюджету грошовими коштами на розрахунковий рахунок 411 млн грн податку на додану вартість. Своєчасно відшкодувати ПДВ вдалося за рахунок запровадження Електронного реєстру автоматичного відшкодування ПДВ, адже процесс повернення платникам бюджетних коштів став максимально швидким і прозорим.

Разом із тим фахівці фіскальної служби виявили зловживання окремими суб'єктами господарювання. Так, за результатами проведених перевірок впродовж 2018 року упереджено бюджетне відшкодування ПДВ на 3 млн грн, що 2,8 млн грн більше, ніж у 2017 року.

На початок цього року загальний залишок невідшкодованого на розрахунковий рахунок цього податку становив 112 млн гривень. Із них 101 млн грн перебувають на стадії перевірок та процедурі бюджетного відшкодування згідно з вимогами Податкового кодексу України і відповідних нормативних документів, ще 11 млн грн - у процесі судового та адміністративного розгляду.

Залишок невідшкодованого ПДВ на розрахунковий рахунок становив 47 млн гривень.

Нагадаємо, а платники податків Хмельниччини отримали 600 мільйонів відшкодованого ПДВ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Мітки: #дфс