Бойовики "ЛНР" отримали своє: На Тернопільщині терористам винесли вирок

Двох сепаратистів з "ЛНР" засуджено до 14 і 15 років позбавлення волі

Міськрайонний суд виніс обвинувальні вироки двом жителям Донбасу, повідомляє Depo.Тернопіль за інформацією прес-служби прокуратури області.

У суді доведено, що 42-річний житель Луганщини з червня 2014 р. по жовтень 2016 року брав активну участь у діяльності терористичної організації "ЛНР" у складі однієї з терористичних груп та встановлено його причетність до обстрілів із систем залпового вогню БМ-21 "Град" позицій сил та засобів АТО у місті Дебальцеве Донецької області, а також уздовж лінії розмежування на Луганському напрямку.

Інший учасник цієї ж терористичної групи, займаючи посаду начальника штабу та згідно функціональних обов'язків будучи відповідальним за бойову та мобілізаційну готовність, перевірку наявності й стану озброєння, майна у підпорядкованих йому терористів підшуковував та набирав нових членів терористичної групи для подальшої їх участі в збройному спротиві військовослужбовцям ЗСУ на території Донецької та Луганської областей.

Чітка позиція державного обвинувачення, яке підтримувала прокуратура Тернопільської області, суд визнав винними жителів м. Дебальцеве Донецької області та м. Щастя Луганської області у інкримінованих їм злочинах за ч.1 ст.258 КК України - участь у терористичній організації.

У зв'язку з тим, що злочинці перебувають на тимчасово непідконтрольній українській владі території, їх засуджено заочно до покарання - відповідно 15 та 14 років позбавлення волі з конфіскацією майна кожному.

Початок строку відбування покарання обчислюватиметься з дня їх затримання.

Нагадаєм, Кременецька сепаратистка тепер є експерт-криміналіст з каналу СТБ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль