Браконьєри виловили з Тернопільського ставу риби на 32 тисячі гривень

Сітками "натягнули" сотні лящів, судака та інших рибин браконьєри, що виявилися працівниками веслувальної бази

В Тернополі громадські активісти ГО Протидія корупції та моніторинг екології "Скеля" спільно з місцевими рибалками піймали трьох чоловіків, інформує Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ГУ НП в регіоні. Вони на Тернопільському ставі, а саме на території дальнього пляжу, неподалік веслувальної бази, розкинули сітки та рибалили.

За словами директора громадської організації Андрія Об'єщика, браконьєри намагалися втекти та сховатися у приміщенні бази. Проте активісти викликали слідчо-оперативну групу, патрульних й представників муніципальної поліції.

Під час огляду приміщення бази, правоохоронці вилучили близько 15 сіток, більшість з яких ручної роботи, лебідку, биту, гаки для пошуку сіток, шнурки та інше обладнання для незаконної риболовлі.

Основна знахідка активістів - це дороговартісна риба. Ринкова ціна ляща сьогодні 301 гривня за штуку, а судак вартує майже 900 гривень. Більшість рибин були з ікрою.

Сума збитків коливається в районі 32 тисяч гривень. Громадський активіст вважає, що незаконний вилов тривав постійно з метою промислового виробництва.

Правоохоронці встановили особи браконьєрів - двоє з них - це працівники веслувальної бази. Директор закладу запевнив, що уже готується наказ про їхнє звільнення.

Нагадаємо, що в Україні до 10 червня заборонений масовий вилов риби у зв'язку з нерестом.

А нещодавно тут же, на Тернопільсому ставі вже ловили браконьєрів-рибалок.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль