Браконьєрів-хмельничан піймали на Тернопільщині (ФОТО)

"Промишляли" горе-мисливці у мисливських угіддях на межі трьох районів - Збаразького, Кременецького та Зборівського

Браконьєрів і трьох убитих зайців вирахували у мисливських угіддях на межі трьох районів - Збаразького, Кременецького та Зборівського, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сторінку Збаразької РО Українського товариства мисливства та рибальства у Facebook.

"Під час планового рейду групи, у складі: єгеря, голови первинного колективу та мисливців Збаразької районної організації Українського Товариства мисливства і рибальства, при обстеженні території близько 00:20, рейдова група на горизонті побачила світло автомобільних фар, які рухалися польовими угіддями з Кременецького в Зборівський район, - пише Володимир Сосновий. - О 1.00 год ночі невідомі таки заїхали на територію Збаразького району".

На прохання членів рейдової групи провести поверхневий огляд автомобіля, браконьєри зреагували нервово та навідріз відмовились від будь-яких пояснень і пред'явлення документів. Тож на місце інциденту викликали слідчо-оперативну групу поліції. Уже правоохоронці при оглядів виявили три тушки зайця русака та мисливську зброю.

"На запитання: де і як добули зайців, один із браконьєрів відповів, що полювали в той вечір на пернату дичину, після чого, їдучи дорогою додому, натрапили на одного зайця, якого зразу ж застрілили, пізніше другого і третього збили автомобілем," - розповідає автор допису.

Та уже у Збаразькому відділі поліції браконьєри відмовилися від своїх попередніх показів і заявили, що нічого не стріляли і взагалі непричетні до даного факту.

Наразі невідомо чи всі порушники жителі Хмельниччини, однак автівка має реєстрацію саме в Хмельницькій області.

Тож активісти закликають не залишати цю історію поза увагою і чекають на рішення суду.

Нагадаємо, близько місяця тому тернопільські активісти піймали рибінспектора Хмельниччини на браконьєрстві. "Рибалив" горе-інспектор на Бакотському водосховищі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль