Центр Тернополя в неділю перекриють

Молитовна Хресна Дорога пройде від Архикатедрального собору до вулиць Йосипа Сліпого - Руської - Бульвару Тараса Шевченка - Театрального майдану Грушевського - Листопадової

Через Хресну Дорогу перекриють рух в центрі Тернополя 25 березня, передає Depo.Тернопіль з посиланням на пост патрульних в ФБ.

Хода розпочнеться з 16:00 і триватиме у супроводі автомобілів патрульної поліції до 19:00.

Маршрут її пролягатиме від Архикатедрального собору до вулиць Йосипа Сліпого - Руської - Бульвару Тараса Шевченка - Театрального майдану Грушевського - Листопадової.

"Просимо громадян поставитися з розумінням і оминати цю ділянку дороги у зазначений час і не паркувати транспортні засоби на узбіччях згаданого маршруту. Патрульні поліцейські задля безпеки проводитимуть ситуативне перекриття дорожнього руху," - кажуть копи.

Громадський та приватний транспорт регулювальники будуть скеровувати за спеціально визначеними маршрутами для об'їзду цієї ділянки під час проведення заходу.

Нагадаємо, 19 січня з метою забезпечення публічної безпеки і порядку у центральній частині Тернополя також обмежували рух на час проведення Хресної ходи - на честь свята Богоявлення Господнього.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль