UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Чеські поліцейські завітали з безпековим візитом до тернопільських колег

Круглий стіл на тему взаємодії громадськості та правоохоронців відбувся в Головному управлінні Нацполіції краю

Чеські поліцейські завітали з безпековим…

Чеські копи поділились професійним досвідом з тернопільськими колегами під час двостороннього засідання круглого столу, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу облполіції.

Першим із гостей слово взяв Петр Пойман, представник Празького інституту безпекових досліджень Чехії. Він розповів про діяльність відомства, та про співпрацю з українськими партнерами.

"Наша спільна мета - ділитися досвідом співпраці владних структур із поліцією в цілому. Важливим є питання безпеки, робота в регіонах. Для дієвої праці нам варто поділитися як успішним так поганим досвідом", - зазначив чеський експерт.

Боротьбу із сучасним рабством обговорили представник міжнародної організації "Ла Страда" Маркета Гронкова та керівник відділу протидії торгівлі людьми ГУНП в Тернопільській області Олександр Буняк. Гостя розповіла про основну діяльністьвласної організації та наголосила на важливості співпраці поліції з громадськими організаціями у цьому напрямку.

Водночас, тернопільські правоохоронці навели результати такої співпраці, адже вже протягом декількох років полісмени співпрацюють з тернопільською громадською організацією "Відродження нації". Обговорили гості і роботу працівників ювенальної превенції зокрема щодо протидії дитячому насильству.

Свою допомогу у розробці карт злочинності тернопільським колегам запропонував представник організації "Відкрите суспільство" з Чехії Андрій Скалнік.

"Ми перші в Чехії створили он-лайн карти злочинності. І це дало змогу громадськості бачити роботу поліції, а поліцейським аналізували кримінальну обстановку за допомогою цих карт. На їх розробку не витрачено ані копійки з бюджету, тому що використовували безкоштовні комп'ютерні програми", - розповів Андрій Скалнік.

У планах чеської делегації також участь у засіданні робочої групи при Громадській раді МВС та проведення тематичних лекцій у вищих навчальних закладах міста.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook