Поліцію Тернопільщини перевели на посилений режим служби

Така необхідність зумовлена тим, що школярі святкуватимуть випускні, кажуть правоохоронці

23 та 24 червня поліція області переведена на посилений варіант служби, передає Depo.Тернопіль за інформацією прес-служби ГУНП області.

Зі слів тимчасово виконуючого обов'язки заступника начальника ГУНП в Тернопільській області Михайла Білецького, така необхідність зумовлена тим, що школярі святкуватимуть випускні.

"До охорони публічної безпеки та правопорядку в області буде задіяно майже три сотні співробітників поліції, - каже Михайло Білецький. - Патрульні поліцейські у Тернополі супроводжуватимуть колону випускників та пильнуватимуть за дотриманням дорожнього руху й порядком під час святкової ходи. Щонайменше по двоє представників поліції чергуватимуть у кожній школі та всіх розважальних закладах, де святкуватимуть випускний. Посилені патрулі будуть і поблизу Тернопільського ставу, де, зазвичай, зустрічають схід сонця випускники обласного центру. Все для того, аби не допустити нещасних випадків чи хуліганських дій."

Поліцейські також звертаються до батьків та педагогів, які будуть на випускних вечорах, теж пильнували за своїми дітьми.

Як писав Depo.Тернопіль, згідно з рішенням виконавчого комітету Тернопільської міськради, з 18:00 23 червня до 08:00 24 червня буде заборонено закладам торгівлі міста продаж пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв.

Як зазначив начальник міського відділу поліції Тернополя Сергій Гаврилюк, буде кілька груп, які перевірятимуть продаж алкоголю у заборонений час.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Мітки: #поліція