Цьогоріч на публічних закупівлях на Тернопільщині "нахімічили" на 846 млн грн

Тернопільські аудитори знайшли серйозні порушення у сфері держзакупівель

Впродовж дев'яти місяців цього року аудитори Тернопільщини вберегли державний бюджет від зайвих витрат на 846 млн грн, які збиралися витратити на купівлю товарів, робіт та послуг, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби Держаудитслужби.

Скасували 35 конкурсних торгів щодо закупівель на 837,5 млн грн. Розірвали 10 діючих договорів на суму 8,5 млн грн.

"Аудитори також перевірили дотримання законодавства у сфері закупівель під час проведення 25 ревізій та 2 перевірок закупівель. Порушення виявили на 15 об'єктах контролю, зокрема 3 об'єкти контролю допустили придбання товарів, робіт та послуг без процедури закупівлі - загальна сума порушень склала 26,1 млн грн," - додають аудитори.

Під час згаданих контрольних заходів виявлено також порушення в оформленні документації конкурсних торгів, дотриманні порядку оприлюднення інформації та встановлених термінів укладення договорів, складанні звітів про результати здійснення процедури закупівлі тощо.

За вчинені порушення склали та направили на розгляд судів 8 протоколів, до адміністративної відповідальності притягнуто 1 особу на суму штрафу 17 тис. грн; 10 ревізійних матеріалів передали правоохоронним органам.

Нагадаємо, аудитори Тернопільщини за вісім місяців роботи забезпечили відшкодування втрат на 23 млн грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль