ЦВК відмовила в реєстрації кандидату в президенти України з Тернопільщини

Лікар Сергій Фаренюк наробив купу помилок в документах і вніс "смішну" заставу

Центральна виборча комісія відмовила Сергію Фаренюку у реєстрації кандидатом на пост Президента України. Відповідна постанова оприлюднена на офіційному сайті ЦВК, повідомляє Depo.Тернопіль.

Сергій Фаренюк працює лікарем у ендоскопічному відділенні Тернопільської університетської лікарні. 8 січня 2019 року він подав заяву разом із доданими документами для реєстрації кандидатом на пост президента України до Центральної виборчої комісії.

При тому, він відмовився від публікації даних та не вніс частину документів.А також додав квитанцію про безготівковий переказ коштів у сумі 3 гривні на спеціальний рахунок ЦВК.

"Розглянувши надані документи, комісія встановила їх невідповідність вимогам виборчого закону і відмовила Фаренюку Сергію Григоровичу в реєстрації кандидатами на пост президента України на чергових виборах президента України 31 березня 2019 року," - інформували в прес-службі ЦВК.

Нагадаємо, члени ЦВК відмовили й Віталію Велідченку у зв'язку з невідповідністю поданих до Комісії документів вимогам закону України "Про вибори Президента України".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль