Дагестстанець-АТОвець отримав кошти на житло в Тернопільській області

За період українсько-російської війни в області на придбання житла військовим виділили більше 20 мільйонів гривень

ПРо це інформує Depo.Тернопіль за інформацією прес-служби облдержадміністрації.

За два минулих роки у Тернопільській області виплачено компенсацію у розмірі понад 14 млн грн на придбання житла 21 особі з числа інвалідів війни І-ІІ групи та членів сімей загиблих внаслідок дій на східному фронті. Цього ж року для виплати компенсації на придбання житла 8 особам передбачено ще 6,3 млн грн.

Очільник Тернопільщини Степан Барна вручив сертифікат на придбання житла у розмірі понад 628 тис. грн 58-річному капітану Гіясуддіну Шіхмагомедову, який є інвалідом війни ІІ групи.

"Це чоловік, який народився в Республіці Дагестан і який не чекав, коли його мобілізують, а за волею і покликом пішов героїчно захищати нашу землю від російського окупанта, за що йому безмежна вдячність та пошана", - наголосив губернатор, вручаючи сертифікат.

Гіясуддін пішов на Схід добровольцем. Тоді йому було 55. Керував взводом 56-ої мото-піхотної бригади, через місяць його призначили командиром роти. Воював на Маріупольському напрямі Донецької області.

У 2015 році арміїць отримав контузію. Довго лікувався та був комісований. У березні 2016-го отримав ІІ групу інвалідності. Сьогодні із сім'єю він проживає у селі Великі Чорнокінці Чортківського району.

Як писав Depo.Хмельницький, цьогоріч уряд виділив майже 9 млн грн на виплату компенсації за житло учасникам АТО з Хмельниччини.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль