Дебют: У Тернополі нарешті запустили пішохідний фонтан (ФОТО)

У Файному місті 2 серпня запрацював пішохідний фонтан

2 серпня вперше за літо увімкнули на кілька годин пішохідний фонтан у парку Національного Відродження в Тернополі, передає Depo.Тернопіль з посиланням на Галас. Це принесло неабияку радість відвідувачам.

Ще зранку працівники парку прочистили форсунки, прибрали територію парку. Водограй увімкнули після обіду і пропрацював він до 17 години. За цей час у ньому встигли покупатися діти і дорослі, а також помили велосипеди і візочки, та навіть собаку.

Нагадаємо, під час відкриття Світового чемпіонату із водо-моторного спорту у Тернополі запустили новий фонтан. Його довжина - 122 метри. Наразі це лише половина аераційного фонтану, інша частина буде облаштована до кінця вересня у внутрішній частині ставу біля острівка Чайка.

Ця сторона фонтану має 206 форсунок, струмінь води, кожної із яких близько 10 м довжиною, а висотою близько 4 м. Водограй перекачує 480 куб м води та працюватиме кожного дня.

Основною причиною облаштування такого фонтану стала потреба очистки Тернопільського ставу та необхідність наповнення його киснем.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль