Деклараційна "амнезія" продовжується на Тернопільщині

Ще двох депутатів сільських рад притягнули до відповідальності за корупцію

На Тернопільщині ще двох депутатів сільських рад притягнули до відповідальності за корупцію, передає Depo.Тернопіль за інформацією сайту облпрокуратури.

Суд визнав винним двох депутатів однієї із сільських рад Підгаєцького району у вчиненні адміністративних корупційних правопорушень, передбачених ч.1 ст.172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Депутати несвоєчасно, без поважних причин, після встановленого строку подання щорічної декларації, подали на офіційний веб-сайт Національного агентства з питань запобігання корупції декларацію за 2016 рік, чим вчинили адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією.

Їх визнали винними у вчиненні адміністративних правопорушень, пов'язаних з корупцією, та наклали на кожного стягнення в розмірі 850 грн. Також, після вступу рішення суду у законну силу, їх прізвища будуть внесені до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов'язані з корупцією правопорушення.

Нагадаємо, нещодавно оштрафували депутата однієї з міськрад Тернопільщини за протерміновану е-декларацію. А перед тим двом депутатам сільрад повідомили про підозру. І такі випадки далеко не поодинокі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль