Депутат на Тернопільщині виділив своїй дружині землю над Збручем

Тепер суд визнав його корупціонером і оштрафував

На Тернопільщині депутат сільради притягнутий до адміністративної відповідальності через конфлікт інтересів, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби облпрокуратури.

Апеляційний суд Тернопільської області залишив в силі постанову Борщівського районного суду про притягнення до адміністративної відповільності депутата однієї з сільських рад Борщівського району за вчинення правопорушень, пов'язаних з корупцією передбачених ч.1 та ч.2 ст.172-7 КУпАП - неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів.

У суді довели, що депутат не повідомив про реальний конфлікт інтересів та прийняв участь у голосуванні про виділення своїй дружині земельної ділянки площею 1,7 га поблизу річки Збруч.

Суд призначив йому покарання за скоєння правопорушення, пов'язаного з корупцією у вигляді штрафу.

До слова, вже цьогоріч суди Тернопільщини розглянули 16 протоколів про вчинення правопорушень, пов'язаних з корупцією, складених працівниками Управління захисту економіки в Тернопільській області Департаменту захисту економіки Національної поліції.

За принципової позиції прокурорів, судами до правопорушників застосовано стягнення у вигляді штрафу на суму понад 60 тисяч гривень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль