Депутат-посадовець з Тернопільщини постане за хабар перед судом

Чиновник за 1,5 тисячі доларів США пообіцяв незастосування штрафних санкцій в результаті позапланової перевірки щодо земельної ділянки, яка перебуває в користуванні підприємця на праві сервітуту

Кримінальне провадження стосовно депутата міськради вже скерували до суду, повідомляє Depo.Тернопіль за інформацією прес-служби прокуратури області.

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосується депутата міськради, що працює в сфері земельних відносин за ч.3 ст.368 КК України - одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади.

"Депутат, виконуючи обов'язки заступника начальника - начальника управління однієї з державних установ, вимагав у підприємця та одержав через посередників наприкінці грудня 2017 року 1500 доларів США, - кажуть в прокуратурі. - За ці гроші чиновник пообіцяв незастосування штрафних санкцій в результаті позапланової перевірки щодо земельної ділянки, яка перебуває в користуванні підприємця на праві сервітуту."

Досудове розслідування завершено. Перед судом постануть і посередники, через яких посадовець отримав неправомірну вигоду.

Нагадаємо, нещодавно на хабарі попався коп на Тернопільщині. За 5000 грн поліцейський мав повернути порушнику вилучене авто.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль