Держслужбовець з Тернопільщини вчасно не задекларував придбану квартиру

Держслужбовця однієї з райадміністрацій Тернопільщини оштрафували за невчасне повідомлення про суттєві зміни в майновому стані

На Тернопільщині держслужбовця оштрафували за несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, передає Depo.Тернопіль з посиланням на прес-службу облпрокуратури.

За несвоєчасне повідомлення про суттєві зміни в майновому стані посадовця Монастириської районної державної адміністрації притягнуто до адміністративної відповідальності.

Працівниками поліції за погодженням прокуратури області складено протокол про вчинення держслужбовцем Монастириської райдержадміністрації адміністративного правопорушення пов'язаного з корупцією, передбаченого ч.2 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Встановлено, що посадовцем у травні 2017 року придбано квартиру у м. Монастириська вартістю 145 136 гривень. Проте, в порушення ст. 52 Закону України "Про запобігання корупції", НАЗК про суттєві зміни в майновому стані повідомлено несвоєчасно.

За результатами розгляду протоколу Монастириським районним судом винесено постанову про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу.

Нагадаємо, на Хмельниччині перед судом постане майстер ХАЕС, що також не поінформував про придбану квартиу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль