Десять років бігав від суду тернопільський квартирний шахрай

Прокуратура посадила на лаву підсудних шахрая, який нелегально "віджав" квартири у двох десятків тернополян

Десять років бігав від суду тернопільський квартирний шахрай, проте зрештою потрапив у жорнова правосуддя, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прокуратуру регіону.

Власне, "віджимав" оселі зловмисник впродовж 2003-2007 років у складі цілої банди.

"Члени групи діяли за єдиним розробленим планом по заволодінню, шляхом обману, житлом жителів обласного центру. Спочатку серед власників квартир у Тернополі підшуковувались малозабезпечені особи, які, у зв'язку із заборгованістю по комунальним платежам чи з інших причин, мали намір провести обмін належних їм на праві власності квартир на менші за площею. З метою введення в оману власників житла, члени організованої групи обіцяли їм провести, начебто, подвійні" обміни", - інформують правоохоронці.

Проте, після того як жертви передавали власні оселі шахраям та одержували квартири на Кіровоградщині, жодних доплат вони, звісно ж, не отримували. А зловмисники ж реалізовували видурене житло за ринковими цінами.

Через такі дії постраждали 20 осіб, а деякі з них змушені були залишитись на Кіровоградщині, адже їхні квартири вже встигли перепродати.

Двох членів організованої групи засудили ще у 2007 році, а третій "бігав" від правоохоронців десять років. Утім, у червні 2017 року його схопили у Києві.

Наразі досудове розслідування завершили, а обвинувальний акт за ч.4 ст.190 Кримінального кодексу - заволодіння чужим майном, спрямували до суду.

Нагадаємо, нещодавно прокуратура Тернопільщина повернула через суд комунальне майно громаді.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль