Десяток посадовців з Тернопільщини покарали за корупцію

За результатами службових розслідувань після подань прокуратури 10 посадовців притягнуто до дисциплінарної відповідальності

Упродовж поточного року прокурорами Тернопільщини внесено 93 подання з метою усунення причин і умов, що сприяли вчиненню корупційних та пов'язаних з корупцією правопорушень, передає Depo.Тернопіль з посиланням на прес-службу облпрокуратури.

За результатами проведених службових розслідувань до дисциплінарної відповідальності притягнуто 10 посадових осіб.

Так, з метою виявлення причин і умов, що сприяли невиконанню спеціалістом ГУ Держпродспоживслужби в Тернопільській області вимог фінансового контролю прокуратурою області внесено відповідне подання, за результатами розгляду якого державному службовцю оголошено догану.

Також, Тернопільською місцевою прокуратурою внесено подання голові Тернопільської міської ради щодо проведення службового розслідування за фактом притягнення до адміністративної відповідальності директора комунального підприємства "Туристично-інформаційний центр міста Тернополя" за несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Подання розглянуто та задоволено, за порушення вимог фінансового контролю посадовцю оголошено догану.

Окрім того, за результатами розгляду подань розроблено ряд заходів щодо запобігання та протидії корупції, спрямованих на усунення причин та умов, які сприяли вчиненню правопорушень, недопущення порушень антикорупційного законодавства в майбутньому.

Нагадаємо, прокурори змусили тернопільського аграрія сплатити мільйон гривень податків.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль