ДФС вишукує "лівий" спирт на спиртзаводах Тернопільщини

Державна фіскальна служба здійснює обшуки на виробничих, складських та офісних приміщеннях 27 державних спиртових заводів в 11 областях

260 співробітників податкової міліції проводять обшуки виробничих, складських та офісних приміщень 27 державних спиртзаводів, які не входять до складу державного підприємства "Укрспирт", а є самостійними, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на FB-допис першого заступника голови ДФС України Сергія Білана.

Наразі слідчі дії тривають одразу на теренах 11 областей: Вінницької, Житомирської, Івано-Франківської, Кіровоградської, Львівської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Черкаської та Чернігівської.

"Рішення про проведення обшуків прийняли після отримання інформації про можливе невраховане виробництво і продаж спирту без сплати акцизного податку низкою заводів. До того ж, факти неврахованого виробництва спирту на потужностях легальних спиртових заводів України підтвердилися в ході попередніх етапів спецоперації", - інформує посадовець.

Власне, обшукують заводи за ухвалою суду в рамках кримінального провадження, відкритого за ч.5 ст.191 Кримінального кодексу - привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, ч.1 і ч.2 ст. 205 - фіктивне підприємництво, та ч.3 ст.212 - ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів).

Наразі вже виявили та вилучили тисячу тонн необлікованого спирту.

Нагадаємо, на Тернопільщині підробляли харчі дорогих брендів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Мітки: #дфс