UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Дітлахи Тернопільщини відпочиватимуть у 330 таборах

За кошти місцевої влади оздоровиться 1300 пільговиків

Дітлахи Тернопільщини відпочиватимуть у…

Цьогоріч на Тернопільщині працює 330 таборів для відпочинку дітей, дев'ять з яких - стаціонарні. Решта мовні та пришкільні табори, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією облдержадміністрації.

В області 1300 путівок нададуть дітям, які мають право на безкоштовне оздоровлення. Тобто діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з багатодітних та малозабезпечених сімей.

Загалом з обласного бюджету на оздоровення дітей виділили 8,8 млн. грн.

"Батькам дітей пільгових категорій слід звернутися з підтверджуючими документами до місцевих відділів сім'ї та молоді районних адміністрацій або міських рад міст обласного значення", - каже начальник відділу сім'ї та молоді Тернопільської ОДА Ігор Чорний.

За його словами, перша група відправилася в оздоровчий комплекс "Лісовий", с.Скоморохи, Бучацького р-ну; трохи згодом відкриється зміна у таборі "Ромашка", с.Нирків, Заліщицького р-ну та "Лісова пісня", м.Борщів.

Усі ці заклади стали переможцями тендерних закупівель з надання послуг оздоровлення та відпочинку дітей.

"Для того, щоб канікули пройшли цікаво, окрім насичених виховних програм, передбачені також тематичні зміни. Зокрема, "Таланти Тернопільщини", національно-патріотична зміна - у ній починаючи з нинішнього року візьмуть участь переможці теренової гри "Легенда УПА", що для дітей є додатковим стимулом участі і змаганнях. Для кращих спортсменів області розроблено окрему програму, тож під час відпочинку такі діти зможуть пройти підготовчі збори до спортивного сезону", - уточнив посадовець.

Нагадаємо, на Тернопільщині цьогоріч оздоровлять майже 60 тисяч школярів.

Вже відпочивати у Хорватію поїхали діти тернопільських вояків.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook