До кінця року на Тернопільщині створять дев'ять частин у тергромадах - Зубко

В області створюють розгалужену систему пожежно-рятувальних команд

В об'єднаних громадах Тернопільщини спільно з ДСНС створять систему захисту і безпеки людей, інформує Depo.Хмельницький.

Про це під час візиту на Тернопільщину заявив віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

"Сьогодні спільно з ДСНС ми впроваджуємо секторальну децентралізацію щодо організації органів цивільного захисту в ОТГ. Ми створюємо у громадах повноцінну систему захисту і безпеки людей, максимально наближаємо до людей послуги, які надають підрозділи ДСНС", - сказав високопосадовець.

Він повідомив, що зараз створюється розгалужена система місцевих пожежно-рятувальних команд, а також законодавчо запроваджений механізм, який дозволяє передавати з районного рівня у власність ОТГ пожену техніку й обладнання.

Сьогодні сім територіальних громад Тернопільської області отримали сертифікати на одержання пожежно-рятувальних машин на базі ЗІЛ-130, а також рятувальним частинам трьох районів Тернопільщини вручені ключі ще від трьох автомобілів на базі МАЗ. На Тернопільщині до кінця року буде створено 9 пожежних частин у громадах.

За словами Зубка, у Тернопільській області у 2017 планується відкриття 9 підрозділів місцевої або добровільної пожежної охорони – у Заводській, Лопушнянській, Іванівській, Озерянській, Васильківській, Новосільській, Байковецькій, Колиндянській та Білобожницькій ОТГ.

Нагадаємо, на Тернопільщину сьогодні прибули високі гості "згори".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Мітки: #ДСНС