До поліції Тернопільщини несуть вогнепальну та холодну зброю

В області триває місячник добровільної здачі зброї

Із заявою про добровільну здачу зброї звернувся до Монастириського відділення поліції місцевий мешканець, передає Depo.Хмельницький з посиланням на СК ГУНП в області.

Чоловік приніс до правоохоронних органів дві мисливських гладкоствольних рушниці. За словами чоловіка, зброя належала його покійному братові, а тепер він хоче її переоформити на себе. Для цього скористався можливістю під час місячника добровільної здачі зброї. Наразі рушниці правоохоронці вилучили. Допоки житель Монастирисьок оформлятиме документи, вона зберігатиметься у місцевому відділенні поліції.

Принесла до правоохоронців багнет-ніж і жителька села Ласківці Теребовлянського району. Цей предмет жінка знайшла під час проведення земляних робіт на власній господарській ділянці.

Із заявою прийняти на зберігання мисливську гладкоствольну рушницю марки ИЖ-18 звернувся мешканець Чорткова. Зброя зберігалася на горищі у будинку дідуся. Чортківчанин планує оформити всі необхідні документи та зареєструвати її на своє ім'я.

Нагадуємо, що 1 жовтня стартував місячник добровільної здачі зброї. Громадяни, які в зазначений термін добровільно звернуться до поліції та здадуть зброю, боєприпаси, вибухові матеріали та спеціальні засоби, що зберігаються незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності.

За десять днів жовтня до правоохоронних органів мешканці Тернопільської області принесли 66 одиниць зброї. Серед якої - одна нарізна армійських зразків, три нарізних мисливських рушниць та 40 мисливських гладкоствольних. Дев'ять одиниць холодної зброї та 13 інших зразків. Здали до поліції і 376 боєприпасів та 6 спецзасобів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль