До Тернополя може прилетіти НАТО

Тернопільська облдержадміністрація ініціює розміщення на регіональному летовищі бази Північноатлантичного Альянсу

Під час зустрічі з представником Урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції губернатор Тернопільщини Степан Барна розповів про намір розмістити базу НАТО на території обласного аеропорту, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "0352.ua"

"Вступ до НАТО був, є і буде пріоритетним. Зважаючи на ситуацію, що зараз відбувається на Сході держави, альтернативи цьому немає. Ми готові долучатися до підтримки інформаційної кампанії всіх аспектів членства України в НАТО, а також ролі Альянсу в підтриманні безпеки й стабільності у Європі. Більше того, можемо стати свого роду майданчиком для популяризації серед населення області інформації про вступ до НАТО. У той же час ми маємо чимало цікавих ініціатив, серед яких розміщення на тернопільському летовищі бази НАТО", - зазначає очільник області.

У свою чергу, голова Громадської Ліги Україна-НАТО Сергій Джердж відзначив, що Тернопілля у Києві давно вважається п'ємонтом відродження української культури.

"Тут, на Заході України спостерігається емоційне сприйняття європейських інтеграційних процесів. Та якщо закріпити його необхідними знаннями, тоді, володіючи переконливими фактами, жителі Тернопілля зможуть поширювати інформацію про необхідність вступу до НАТО серед населення всієї держави, їдучи у відрядження, до родичів, друзів тощо", - зазначая Сергій Джердж.

Нагадаємо, нещодавно депутати Тернопольської облради запропонував місцевий аеропорт зробити іноземною військовою базою.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Мітки: #НАТО