Долю тернопільських прокурорів-хабарників вирішить хмельницька феміда

Справу одіозних прокурорів з Тернополя Антюка і Сідорова рогляне суд 29 грудня

29 грудня у Хмельницькому відбудеться судове звсідання по справі тернопільських прокурорів Івана Антюка та Віталій Сідорова, передає Depo.Хмельницький.

Про це повідомляють активісти тернопільського осередку всеукраїнського об’єднання "Автомайдан".

"Думаємо, що Антюк і Сідоров "достойні", аби їх судили чесні та порядні судді. Але якщо інших немає, то обов’язково будемо присутні на слуханні, аби вони відчували "підтримку" та "дружнє" плече справедливості! Надіємося, що Хмельницькі активісти також підтримають", – йдеться у повідомленні Автомайдану.

Нагадаємо, наприкінці лютого 2016 року детективи Антикорупційного бюро спільно зі співробітниками СБУ та Національної поліції провели спецоперацію під час якої було здійснено близько 40 обшуків.

За результатами цієї операції було порушено кримінальне провадження щодо трьох посадовців прокуратури за фактом вимагання неправомірної вигоди (хабара).

Тернопільські прокурори, яких заскочили на хабарі детективи Національного антикорупційного бюро у лютому, незадоволені рішенням Генерального прокурора України про їх звільнення.

Про звільнення хабарників Юрій Луценко заявив під час представлення нового прокурора Тернопільської області В’ячеслава Перча.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль