Дорожники Тернопільщини борються з льодовим покровом на автошляхах

Дорожнє покриття на автошляхах державного значення мокре, техніка перебуваєя у черговому режимі, а в разі потреби знову виїде на проїжджу частину

Проїзд дорогами державного значення у Тернопільській області забезпечений у повному обсязі, повідомляє Depo.Тернопіль за інформацією прес-служби САД області.

За останню добу на території області місцями спостерігались опади у вигляді дощу та мокрого снігу. Температура повітря коливалась від +10С до - 60С. Перепад температур з "+" на "-", який супроводжується опадами снігу та дощу - небезпечне явище. Проїжджа частина швидко покривається тонким шаром криги. Дорожники в такій ситуації реагують миттєво.

Щоб надати безпечний проїзд автошляхами краю на замовлення Служби автомобільних доріг у Тернопільській області задіяли 70 одиниць техніки, з яких 50 - плужні та піскорозкидачі. В окремих районах області посипали проїжджу частину протиожеледною сумішшю.

Наразі дорожнє покриття на автошляхах державного значення мокре, техніка знаходиться у черговому режимі, а в разі потреби знову виїде на проїжджу частину.

Нагадаємо, цими днями в області та й по Україні очікують складну синоптичну ситуацію.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Мітки: #дороги