Дорожники Тернопільщини готуються до зими

Шляховики облаштували місця для відстою вантажного транспорту, приводять до ладу спецтехніку, заготовляють необхідні суміші для посипки доріг

Служба автомобільних доріг області готується до зимового обслуговування автошляхів, передає Depo.Тернопіль за інформацією прес-служби САД.

Аби забезпечити безперебійний та безпечний рух транспорту автомобільними дорогами загального користування, шляховики ще в вересні почали заготовлювати матеріали та лагодити техніку.

Основним підрядником по зимовому експлуатаційному утриманню автомобільних доріг загального користування є ДП "Тернопільський облавтодор" з філіями та ТзОВ "Техно-Буд-Центр".

Підрядники Служби автомобільних доріг вже заготовили:

піску та фрикційних матеріалів - 24,5 тис. тонн
технічної солі - 6,4 тис. тонн

На ділянках, де часто перемітає, встановлюють 30 000 метрів пасивного снігозахисту із планкових та хмизових щитів та поліамідної сітки.

Також дорожники готують до роботи спецтехніку. На ходу 6 роторних снігоочищувачів, 3 бульдозери,21 автогрейдер, 33 піскорозкидачі, 31 навантажувач, 28 одиниць іншої снігоочисної техніки. Готовність техніки складає 81% від їх загальної кількості.

Уже підготувлені 33 майданчики вздовж автодоріг державного значення на підходах до Тернополя на 276 місць для відстою вантажного автотранспорту.

Аби тримати під контролем ситуацію на складних ділянках доріг краю, спеціалісти служби цілодобово моніторять трансляцію 17 встановлених на них відеокамер.

Нагадаємо, а дорожники Хмельниччини навчалися працювати в екстримальних погодніх умовах.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль