"Доступні ліки" є вже й у аптеках Тернополя

З початку квітня в державі стартувала програма "Доступні ліки"

Безкоштовно отримати ліки в рамках державної програми "Доступні ліки" можна у тернопільских аптеках, повідомляє Depo.Хмельницький з посиданням на прес-службу ТМР.

За цією програмою пацієнти мають змогу отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою.

Для отримання ліків за цією програмою, тернополянам необхідно звернутися до лікаря та отримати правильно виписаний рецепт.

Нагадаємо, для отримання ліків необхідно звернутися до свого сімейного або дільничного лікаря та отримати рецепт. Потім, з рецептом, - до аптеки з позначкою "Доступні ліки" та отримати ліки безкоштовно або з частковою доплатою.

Працює програма і в Кам'янці-Подільському.

Реєстр лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню станом на 03 квітня 2017 року, розміщений на сайті Міністерства охорони здоров'я у розділі "Доступні ліки". У реєстрі зазначена міжнародна непатентована назва лікарського засобу (та, яку лікар зазначає в рецепті) та торгова назва лікарського засобу – назва препарату, який можна отримати в аптеці. Також, у реєстрі зазначено розмір відшкодування за упаковку лікарського засобу (та сума, яку оплачує держава) та суму доплати пацієнтом.

Читайте також: Майже 17 млн грн отримає Хмельниччина на "Доступні ліки".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль