"Два століття - Одна війна": У Тернополі показали боротьбу українців за незалежність

У Тернополі презентували фотовиставку "Два століття - Одна війна"

Фотопроект, мета якого премонструвати боротьбу українського народу проти російського панування, від часів УПА до сучасного збройного протистояння на Сході, урочисто відкрили в Українському домі "Перемога" у Тернополі, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу мерыъ.

Експозиція вдало поєднала документальні світлини сучасної російсько-української війни та архівні матеріали часів визвольної боротьби Української Повстанської Армії.

Загалом на виставці представлены 27 знімків: сучасні фото з війни на Донбасі та історичні світлини вояків УПА. Виставка присвячена 75-й річниці створення Української Повстанської Армії.

Кампанія "Два століття - Одна війна" - це цикл виставок, присвячених збройній боротьбі українського народу проти російського імперіалізму, що триває вже протягом не однієї сотні років. Першими містами, в яких відбулася прем'єрна презентація, стали Одеса та Київ. Також виставка вже була презентована в Канаді. У рамках даної кампанії заплановано відвідати понад 25 міст України.

Нагадаємо, у Тернопільській області 2017 рік оголошений роком УПА.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Мітки: #виставка