Двоє депутатів сільради з Тернопільщини дотепер не подали декларації за 2016 рік

Обом загрожує штраф, або громадські роботи, чи навіть позбавлення волі із забороною займати певні посади

На Чортківщині два депутати сільської ради не подали е-декларації за 2016 рік, передає Depo.Тернопіль за інформацією прес-служби прокуратури області.

Чортківські правоохоронці розпочали кримінальне провадження за ст.366 -1 КК України за фактом неподання 2 депутатами однієї із сільських рад Чортківського району декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Встановлено, що 2 депутати сільської ради, будучи суб'єктами декларування, умисно не подали за 2016 рік щорічну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій органів місцевого самоврядування. На даний час триває досудове розслідування, процесуальне керівництво у якому здійснюється Чортківською місцевою прокуратурою.

Санкція статті інкримінованого злочину передбачає покарання у виді штрафу від двох тисяч п'ятисот до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від ста п'ятдесяти до двохсот сорока годин, або позбавлення волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Нагадаємо, депутата Кременецької міськради за невчасне подання е-декларації суд оштрафував в розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль