Екс-гравці мадридського "Реалу" провели майстер-класи на Тернопільщині

Знані футболісти кілька днів проводили заняття з місцевими дітлахами

Колишні гравці футбольного клубу "Реал-Мадрид" Франсіско Павон та Іван Перес 17-18 квітня на Тернопільщині проводили майстер-класи для дітей, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу облдержадміністрації.

Як зазначив під час зустрічі з футболістами очільник області Степан Барна, одне з основних завдань в області - популяризація здорового способу життя.

"На жаль, раніше Тернопільщина не відзначалася активністю щодо розвитку футболу, але тим не менше тепер спільно з Федерацією футболу у Тернопільській області на чолі з Тарасом Юриком ми працюємо в питаннях створення мережі спортивних майданчиків, - зауважив він. - Торік зробили п'ять спортмайданчиків. Цього року плануємо облаштувати щонайменше 15."

"Приїзд іспанських футболістів якраз покликаний на те, щоб дивлячись на своїх кумирів, юні гравці хотіли на них рівнятися. Я дуже вдячний Франсіско та Івану за те, що знайшли час і приїхали до нас у гості. Для області це непересічна й надзвичайно важлива подія, і я впевнений, що вона буде початком нової ери у футболі Тернопільщини", - наголосив Тарас Юрик.

Іван Перес та Франсиско Павон провели майстер-клас для маленьких футболістів на Чортківському стадіоні. Дітям подарували м'ячі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль