Кременецька сепаратистка тепер є експерт-криміналіст з каналу СТБ

"Екстрасенс"-розслідувач вбивства виявилась сепаратисткою з Тернопільщини

"Експерт-криміналіст" з телеканалу СТБ, що разом з екстрасенсами розслідує вбивство випускниці у Вишнівці, виявилась на перевірку шанувальницею "русского міра", повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Про все".

Власне, у столичній гості сепаратистку впізнали жителі Кременця.

Наталю Костилєву засудили у 2015 році за те, що закликала прийти до Кременця Путіна у 2014 році. Саме у той час був незаконно анексований Крим.

Прокуратура та СБУ краю вирили жінку у поширенні в Інтернет публікації: "Путіну Володимиру від Кременця, Тернопільська область", у якій "експерт" публічно закликала до насильницьких змін меж території України.

Крім того, жінка опублікувала на сайті Кременця звернення: "А может Крым даёт нам пример?", у якому закликала читачів підтримати порушення територіальної цілісності і недоторканості України, так як це зробила Росія з Кримом.

За вироком Феміди "екстрасенса" за сепаратистські гасла засудили до м'якого покарання - умовного півторарічного терміну, адже зловмисниця визнала власну провину та "уклала угоду зі слідством".

Наразі екс-шанувальниця "русского міра" є експертом-криміналістом на телеканалі СТБ.

Нагадаємо, підозрюваний у жорстокому вбивстві 17-річної випускниці ударом ножем у серце перебуває під вартою до суду. Зарізали випускницю, коли дівчина разом з друзями пішла на святкування Дня молоді. А результати експертизи-ДНК підтверджують причетність підозрюваного до злочину.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль