ФФУ відзначила успіхи ФК "Тернопіль" на турнірі пам'яті Олега Макарова

Тернопільська команда отримала срібло у фіналі престижного турніру, який пройшов на вихідних в Києві

ФФУ відзначила успіхи ФК "Тернопіль" на…

У неділю, 29 січня, у Кончі-Заспі завершився 22-й турнір, присвячений пам'яті видатного воротаря київського "Динамо" та збірної СРСР Олега Макарова. У фіналі змагань зустрілися першоліговий ковалівський "Колос" та дебютант змагань – ФК "Тернопіль".

Футболісти з Ковалівки розпочали фінальну гру агресивно і вже на 4-й хвилині, завдяки голу нападника Олександра Бондаренка, повели у рахунку. А на 30-й хвилині Ярослав Вишняк подвоїв рахунок на користь "Колоса". Шанс відігратися у футболістів "Тернополя" з'явився на початку другого тайму, коли голкіпер "Колоса" Антон Яшков був видалений з поля за небезпечну гру прямою ногою за межами карного майданчика.

Отримавши кількісну перевагу, гравці тернопільської команди затисли свого суперника на його половині поля та провели кілька небезпечних атак. Однак, незважаючи на всі спроби відігратися, тернополяни пропустили третій гол. Євген Морозко на 76-й хвилині результативно завершив швидку контратаку своєї команди - 3:0 у підсумку.

Однак, попри неприємну поразку, гравцям ФК "Тернопіль" є чим гордитися. Адже вони вперше взяли участь в цьому турнірі, де виступають і аматори, і представники прем'єр-ліги, і одразу дійшли до фіналу. Слід також врахувати і той факт, що в ключовому поєдинку їм протистояв клуб, який в 2015 році вже святкував перемогу в цих змаганнях. Тому, отримане тернополянами срібло має особливу ціну і клуб може тільки пишатися таким досягненням.

Крім того, команда отримала в нагороду 50 тис гривень, які вона зможе спрямувати на розвиток майстерності гри маленьких вихованців клубу. Також футболіст клубу - Віталій Богданов був визнаний організаторами одним з кращих гравців турніру, а голкіпер Олександр Воробей удостоєний особливої відзнаки від родини Макарових. Якісну гру тернополян у своїй промові під-час нагородження переможців турніру відзначив і перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко. "Вітаю переможців турніру і хочу передати найкращі побажання учасникам змагань від керівника Федерації Андрія Павелка. Також особливо хочу відзначити гру та нестримну волю до перемоги футболістів ФК "Тернопіль". Ця команда є дебютантом меморіалу Олега Макарова і одразу дійшла до фіналу. Такий результат вартий найвищої похвали та окремої відзнаки", - звернувся до команди Вадим Костюченко.