Глава уряду взяв участь у відкритті Всеукраїнського дня поля й саду на Тернопільщині (ФОТО)

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман взяв участь у традиційному відкритті Всеукраїнського дня поля й саду, до якого долучилися аграрії зі всієї області та гості з різних куточків України

Про це інформує прес-служба ОДА, передає Depo.Теропіль.

У рамках робочого візиту Прем'єр-міністр також оглянув техніку, представлену на фермерському господарстві "Гадз", яке спеціалізується на вирощуванні зерняткових та кісточкових фруктів і ягід.

Прем'єр-міністр наголосив, що всі програми підтримки, запроваджені передусім цього року, направлені на зростання поголів'я, насичення ринку продукцією українського виробництва, створення потужного сектору переробки сировини.

"Цього року ми компенсуємо 25% вартості сільгосптехніки, маленьким фермерам - 40%. Ми надаємо пріоритет розвитку тваринництва - 2500 грн за теля віком до 13 місяців для домашніх господарств. Також держава компенсує 25-30% вартості будівництва тваринних комплексів", - зазначив Володимир Гройсман.

Він закликав аграріїв активніше брати участь у програмах, адже вони дозволяють суттєво здешевити виробничий процес і направити ресурс у розвиток, отримати нові можливості зростання.

"У першому кварталі економіка України зросла на 3,1%, відбулося на 49% зростання експорту агропродукції. Це означає, що на світових ринках чекають нашу продукцію. І ми також повинні створювати додану вартість", - додав Глава Уряду.

Нагадаємо, в рамках спілкування з місцевими фермерами, Гройсман навідався у родину місцевих фермерів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Мітки: #Гройсман